Po co łapać spadający nóż? Poczekajcie aż wygeneruje się sygnał zmiany trendu a na to trzeba czasu i pożądanego wolumenu jak na razie kiszka ,jest kilka spółek które przy mniejszym ryzyku mogą dać zarobić
"TREND IS YOUR FRIEND " Szanowni inwestorzy ☺