Dnia 2016-12-14 o godz. 19:40 ~Xxxx napisał(a):
> Halsky jak zepsuty automat w kolko pisze to samo.
> > Zaczynal te swoje basnie, jak kurs byl powyzej 0,9
> > Czyli strata juz jest ponad 30%
> >
> > Skup sie NIE ROZPOCZAL
> > Nie ma zadnych rekomendacji bankow.
Zachowujecie się, jak dzieci.
Nie potraficie myśleć ? Potrzebujecie przewodnika, jak troll Halsky ?
Żałosne...