A kto powiedział że zarobiony 3 się chwali na krzyż na tym forum zawsze ktoś trafi hahahahaha czy na innych czy na krypto itp mam być zazdrosny i nie kupować bo 3 mądrych trafiło jak było po80zl to czekaj Złotówo dalej Bitcoin był też tani kiedyś ale ty to zablysles ja nawet Tera dokupuję na ike makler i będę dokupywał nawet pod dywidendy jak będzie gites w firmie nawet do wyższych sfer