Umiesz liczyć ziomek??
Średnio mam od 12 miesięcy ze średnią 80. W tym czasie DWIE dywidendy 17,5% i 12,5%. Do tego aktualnie prawie 20% do przodu na samym kursie. W którym momencie gubisz się w BARDZO ZACNYCH liczbach? A potencjał jeszcze uważam w ogóle nie skonsumowany.
Póki trend wzrostowy jedziemy na górną bandę 120!
Obserwuj i ucz się od najlepszych!