Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,28 zł , zmiana od tamtej pory: 6,43%

Re: Piękna spółka

Zgłoś do moderatora
Pod co ma rosnąć? W zasadzie powinna rosnąć pod sam kurs, który został zduszony do groszówki...w 2017 roku Redan miał kapitalizację 7x większą a też nie zarabiał!!!
Wyniki jak wyniki...one są za okres z przeszłości, fajnie jakby były dobre, ale to nie jest kluczowe...teraz ważna jest właśnie przyszłość, powrót klientów do galerii, który jeszcze chwilę zajmie i wszelkie działania osłonowe, żeby wyjść na plus w tym biznesie...
Odpowiedź na pytanie dlaczego Redan nie kosztuje teraz 1 złoty jest taka sama jak dlaczego nie kosztuje 1 grosz... bo nie ma wiary i sentymentu w żadną z tych cen...
Moje skromne zdanie jest takie...że wszystko kupione poniżej 0,3 to jeszcze promocja...:-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REDAN -6,88% 0,30 2020-07-07 11:25:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.