Excellence Hahaha najgorsza spółka covidowa... Szkoda gadać jak tam ludzi poubierali. Widać jaki jesteś kozak covidowy utracjusz haha no ile się przemieliło po te 9 gr przez ostatnie pół roku 22 zobacz sobie ile raptem akcji tutaj się przemieliło a dopiero później się odzywaj.