Nie na giełdzie ale w portfelu …. Kurs dźwiga za dużo papieru ma plecach aby się wyprostować ….oby przebili ten opór 0.15 na dobre ale z tego co widzę to już 3 próby były i nic z tego ! Inna sprawa ze zmienił się model inwestowania i wcale się nie dziwie bo do hossy na giełdzie to nam zostało 5 lat a teraz mamy bessę ! Zwykły Kowalski zachwyca się 5% wzrostu i wywala ! Wcale się nie dziwie i robię tak samo ! Nie ma żadnych przesłanek aby polepszyło się cokolwiek w najbliższym czasie na świecie także taka niepewność panuje wśród inwestorów i każdy gra na krótko a ci co ubrani powyżej trzymają i uśredniają obrażając spółkę za kupno na Gorce - takie realia .