Dnia 2018-02-09 o godz. 13:39 ~termosik napisał(a):
> ano ma a nie pamietasz jak wig20 w tym tygodniu spadal o -4% to Termo2power tez nagle spadl na -15% moze uda sie kupic taniej jak nie to kupie drozej po infie trudno moja strata :D i tak zarobie niewazne po ile kupie dobrze o tym wiecie kto zna temat spolki.
patrz govena:))))czytaj zer zrozumieniem