Dnia 2018-02-09 o godz. 12:47 ~termosik napisał(a):
> nie chcielisccie po 92gr oddac to oddacie teraz po 76gr tam czekam na was ;) dzis gielda mocno w dol popoludniu panika bedzie jak wig20 zaliczy -4% i tak w szoku jestem ze od rana nie leci jak USA taka mocna korekte wczoraj zaliczyla :P
chlopie a co wspolnego rynek wig20 i stany z rynkiem nc patrz govena;)))