Dnia 2020-07-27 o godz. 11:45 ~marek napisał(a):
> nie tłumacz się i tak za sprawą swoich manipulacji mało kto cię tu bierze na poważnie.
mam to w odbycie jak ktoś mnie odbiera , kasa misiu kasa, wcale się nie tłumaczę pokazuję jakimi jesteście leszczami co niektórzy , w tym duchu radzę se poczytać posta z marca ja od was łyknąłem w ok 32 juz dokładnie nie pamietam bo to tu jestem