Dnia 2020-07-26 o godz. 14:19 ~Exol napisał(a):
> Akurat tak sie składa że jestem też na PCC i tam jak było grubo ponad 4zł to pisałeś ze będzie korekta na 3zł a w mastępne 3 dni powędrował kurs na ponad 10zł więc widać jakie ty masz pojęcie o giełdzie naganiaczu.
mega infantylna miernoto giełdowa ty jesteś na bierkach , ani na pcc ani na lvc pisałem o 3,5 . że tam może dotrzeć, nie chciało dotrzeć to trzeba łykać , a w sumie szkoda że mi nie sprzedałeś za 3,5 musiałem brać po 3,8 -3,39. Tu tez jak luki nie chce domknąć to trzeba łykać
ps jaki znafco miałeś ostani nik he?