Ja mam nadzieję, że kto miał dosyć czekania to wczoraj i dzisiaj się pozbył i jest szansa na wzrost. Na spadek w okolicę 10 czy 5 groszy nie liczę - pojawia się wyraźnie popyt na poziomie 19 - 20 groszy. Dzisiaj i wcześniej jak spadło do 18-19.
Tyle, że nawet jakby trochę wzrosło to pewnie zainteresowanie będzie takiej jak ilość wątków na forum i to przełoży się na obroty ... po 50 sztuk dziennie.
Pozdro,
WojtekK