Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,34 zł , zmiana od tamtej pory: -7,46%

Re: Perspektywa Polarisa

Zgłoś do moderatora
"Jak narazie ciężko określić profil polarisa i czym chcą się zajmować" Jak na razie iSRV Zrt bardzo dobrze wie od dawna czym się zajmuje, a PolarisIT jest dla wejścia na naszą giełdę i rozwinięcia współpracy na inne kraje. Jeśli dobrze pamiętam jak zapowiadali raport za IVQ wykaże już pierwsze zyski.
No ale uwalamy dalej by więcej zarobić potem ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLARISIT -3,88% 1,24 2022-05-20 14:35:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.