To zależy od stopnia edukacji inwestorów! Jest sporo czasu na przemyślenia, zasadniczo królują 2 nauki - "strach i pazerność" ! Jest jeszcze głupota-czyli kupić drogo i sprzedać tanio! Tym,którzy tak robią,odradzam giełdę. Przetrwonią swój majątek,majątek dziadków oraz pożyczone pieniądze! ( A Iwan i tak się upomni!)