Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  86,40 zł , zmiana od tamtej pory: -43,40%

Re: persepektywy rynku big data

Zgłoś do moderatora
ta kwestia to fakt że się przeciąga, pozostaje tylko czekać bo na stronie KNF nie widać na razie ich wniosku (sprawdzałem), na pewno główny parkiet zwiększył by płynność akcji bo teraz jak ktoś by chciał kupić w tej atrakcyjnej cenie np. 1000 akcji to będzie to robił 2 tygodnie, giełda do zajęcie dla cierpliwych jak widać

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CLOUD -0,20% 48,90 2025-09-19 15:05:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.