Fundy , duże fundy to jest PROBLEM.Indywidualny inwestor daję swoją kasę .W Fundach "radosni chłocpcy idziewczęta " bawią się powierzonymi pieniązkami , nie ponosząc za to zadnej odpowiedzialności , no moze z wyjatkiem mniejszej premii.
Uchowaj jak najdłużej sie UNOMOCIE od fundów