Czy tylko ja mam wrażenie, że za każdym razem jak ktoś kto ma akcje się wypowiada, to zachowuje się jak nie do końca dorobiony ?
Jeden rzuca hasło "nikt nie karze kupować akcji" , " drugi nie widzi sensu wchodzić do rzeki... "
Moment.....a może te posty pisze...... pani od " algorytmów czasu"
To by pasowało. Pani Mario, prosimy odpowiedzieć na pytania a nie naganiać.