Jeśli tylko ty brałeś a nie drobniacze to OK. Lepiej niech ma to porządny gracz a nie leszcz.
Ja się tak tanio nie ładowałem, tylko trochę uśredniłem.
Moje argumenty za wzrostem:
- c/wk
- p.spożywczy (deweloperzy pójdą w odstawkę)
- stabilizacja rynków - widać po uspokojeniu carry trading - rynek zaczyna odbijać więc wszystko (poza bankami i deweloperką) w górę
Współczuję tym co przewalutowali kredyty i tym którzy sprzedali akcje w dołku , kupili dolary na górce.