spokojnie, sponsor moze liczyć na obronę kursu "Zasypaliście mnie wiadomościami z pytaniami o Excellence.
#exc Skontaktowałem się ze spółką i czekam na oficjalne oświadczenie. Nie zamierzam bić piany jak
@SzymonMachalic1 i jeszcze pisać "ciekawe jak będzie wyglądał wykres" przed weryfikacją informacji.
Rozumie? BIĆ PIANY nie można jak ktoś pokazuje film na którym widać zaniedbania BHP.
XD
Zamiast oburzenia to jest już pierwsza reakcja - kwik, że ktoś śmie krytykować.