tak to jest kupowac na szczycie banke mydlana - sam jestes sobie winien. prawda jest taka, ze lurs papieru porusza w przedziale 1,70 - 61 zl, zatem obecne poziomy - to dno. cykle gieldowe maja to do siebie, ze po kazdym wystrzale nastepuje zwala (z 61 na 1,7), potem jest dlugi i bardzo meczacy trend boczny (juz ponad dwa lata), po ktorym przychodza pozytywne informacje nt spolki i jazda. to, ze kupiles po 17-50 zl (nie wiem), ie znaczy ze nie bedzie wyzej. historia nie raz pokazala, ze najwieksze smieci w czasie hossy osiagaly niewyobrazalne poziomy. czekasz 4 lata, gratuluje cierpliwosci, poczekaj jeszcze a zobaczysz, ze wyjdziesz con. na zero. - chłopaki nie placzą:P