mam te akcje od lat ,wielu
i bawicie mnie dzieci jak piszecie
"jadymy" "odpał" ...odlot i inne takie bzdety
to popatrzcie jak "jadymy" ... ja tu widze trend spadkowy oczywiście sztucznie wytworzony
ale kto bawi się w obserwacje , wykres nie kłamie - kurestwo i tyle
nawet baffet by tu zgłupiał ... podobno jak dobra spółka to nie ma co się podniecać kursem , tylko mieć cierpliwość bo to wynagrodzi ... do tej złotej myśli baffeta dodałbym aneks (poza pcguard)
ta spółka to jak gra w "łapki" ... tego nic nie ruszy w góre bo co wzrost zarobieni po kilka procent wywalają jakby miało się zawalić
szkoda mi tylko takich jak ja ...co nie zrealizowali strat z 2007 ... nie kupili sznura i nie zrobili uzytku z niego ... bo muszą na to patrzeć