Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,01 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: PBG ogłasza bankructwo

Zgłoś do moderatora
PBG posiada ponad 82mln akcji HBP tj ok 35% wszystkich akcji, likwidacja HBP trwa już ok 10 lat czy czytałeś żeby jakiś wierzyciel upomniał się o kasę od likwidatora. PBG i wszystkie około spółki to jeden szwindel, przy bilansie będą musieli podać stan posiadania. Nie dajmy się wydymać likwidatorowi i Wiśniewskim bo oni mają układ, na stronie KNF można składać wniosek o możliwości popełnienia przestępstwa trzeba zrobić wrzawę, na forach również. Należy pamiętać że PBG jest współwłaścicielem HBP tak samo jak my, kasa ma być podzielona na wszystkie akcje.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HBPOLSKA 0,00% 0,01 2013-03-28 15:02:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.