toż to teraz spółka niezdolna nawet do dojenia leszczy z kasy
ostatnie sesje, zwłaszcza dzisiejsza, to parodia: śmiesznie niski wolumen (ledwo 4-cyfrowy) i obrót jak z warzywniaka
dziś to chyba kilku przedszkolaków bawiło się w podbitki za kieszonkowe i rysowanie świecy na close JEDNĄ akcyjką
popyt zerowy - kurczę, komu to teraz wcisnąć?