Forum Forex +Dodaj wątek
Mam uruchomione konto symulacyjne na rzeczywistym rachunku. Odzwierciedla ono chyba najbardziej bo funkcjonuje na zasadzie konta klienta czyli kopiuje sygnał zamiast go generować. Myślę ,że na dniach na naszej stronie wrzucimy dostęp do statysty.
  • parrot Autor: ~dolarek
  • Re: parrot Autor: ~parrotx_pl