Po scaleniu kurs będzie w granicach 6-7,2 zł.
Myślę że jak będą robić emisję przed wejściem na GPW to taniej niż za 10 zł jej nie zrobią.
Osobiście liczę na 15-20 zł
Będą chcieli za jakiś czas podbić kurs by jak najwięcej po emisji w ich rękach papiera zostało.