Od miesiąca czekam na tą chwile , będzie pięknie . Kolastyna to spółka skazana na sukces poziom 1 zł to tylko przystanek w drodze . Na forum jest wielu flustratów którzy oddali akcje po 0,36 zł i teraz mają pretensje że Kola odbija do góry . Pozdrawiam normalnych