Napewno kupił,żeby zarobić-jak narazie jest na zero-coś się święci i to grubo,tylko ile można czekać,czekam na 1 zł
Pan Grzegorz Leszczyński, Prezes Zarządu Domu Maklerskiego IDMSA oraz Pan Piotr Derlatka, Prokurent w Domu Maklerskim IDMSA w związku z zasiadaniem w Radzie Nadzorczej Spółki, przesłali do Spółki zestawienia transakcji zawartych przez Dom Maklerski w ramach pełnienia funkcji animatora dla Spółki, na rachunkach obsługiwanych w POK Kraków w dniach 30 sierpnia - 3 września 2010 r.