1.3 to i tak jutro będzie bez moich akcji. Człowieku nie będę walił pkc bo chce jak najwięcej zarobić a leszczyki podskubują lekko akcje więc po co mam tracić? Widać że grasz drobnymi. Smród to zostanie tym którzy kupowali powyzej 1.8 xD koledzy maja akcje ze srednimi ponizej 20gr to dopiero leszczom pieklo urzada jak beda chcieli