w lipcu może być ciężko, nie zdążą podać prognoz i planów związanych z imagisem , poza tym utkwiłem na optyku na 7,68 a chciałbym to upłynnić z zyskiem i dokupić jeszcze z 8 tysi
PC więc mi to nie na rękę.
Krótkoterminowo życzę 1,5 , żeby wszyscy wytrwali zdążyli trochę uśrednić :-)