myślę, że te skoki po parę procent będą się powtarzały, żeby wszyscy straceni myśleli, że jest to ich ostatnia szansa na pomniejszenie strat i będą się jeszcze wysprzedawać - niestety.
Mam ponad 30 k i będę trzymał nawet do przyszłego roku, zakładam, że tu musi być w końcu powyżej 10 pln.
No chyba, że zbierzemy nasze pakieciki do kupy, przekroczymy 5% i odsprzedamy prezesowi po 8 pln :-))))))))))))))