dzisiaj 11 akcji obrót ,jutro 1 akcja i zjazd -4% ha ha brawo dla właściciela spółki ,ale pan umie zwiększyć obrót na tym papierze ,takiego szefa nam brakuje może być przykładem dla innych prezesów jak prowadzić spółę na GPW ,żeby przy dobrych wynikach zniechęcić inwestorów do kupna akcji jest w tym nie dościgniony pozdrawiam prawdziwych inwestorów a nie pseudo prezesa