Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,72 zł , zmiana od tamtej pory: -10,77%

Re: Panie Prezesie co z projektem Tatoo Punk ?

Zgłoś do moderatora
Manipulacją jest komunikat ESPI. Spółka starała się napisać ładnie, że Arii nie będzie i to jest fakt, czymkolwiek była, została zastąpiona tańszym projektem. Chyba, że chcesz twierdzić, że Aria obcięta tak bardzo, że aż wymagało to zmiany nazwy kodowej to ciągle ta sama Aria.

Pozdrawiam sekciarzy wiernych zakłamanemu prezesowi-manipulatorowi, który stracił ponad milion dolarów na Giants Uprising :D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV -1,82% 0,65 2023-12-01 15:52:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.