Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,72 zł , zmiana od tamtej pory: -10,77%

Re: Panie Prezesie co z projektem Tatoo Punk ?

Zgłoś do moderatora
I już perfidne manipulacje .... to znak że cena atrakcyjna ;)

ARIE doprowadzili do poziomu MVP . Prosze sobie doczytać ESPI i nie dać się manipulować oszustom bankierowym

https://www.bankier.pl/wiadomosc/VARSAV-GAME-STUDIOS-S-A-Aktualizacja-informacji-dot-Projektu-Aria-8375356.html

Teraz rozwijany jest projekt CHASE który jest zmodyfikowaną ARIĄ i ma wiekszy potencjał komercyjny ...

"Zmodyfikowany projekt i dokumentacja Gry pod kodową nazwą Projekt CHASE (dalej „Projekt CHASE”) spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony wspomnianych w komunikacie bieżącym ESPI numer 10/2022 platform holderów/1st Parties, którzy w dniu dzisiejszym za pośrednictwem Untold Tales S.A. otrzymali MVP Gry. Emitent liczy na kierunkowe decyzje po stronie platform holderów/1st Parties w terminie zblizonym do targów Gamescom (sierpień br.)."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV -1,82% 0,65 2023-12-01 15:52:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.