Dnia 2019-04-04 o godz. 17:14 ~andrej napisał(a):
> Do ile przewiduje Pan korekte ?
Nie wiem i nie chcę zgadywać.
Trzeba przyłożyć zniesienia fibo do ostatniego wzrostu 1,49-2,15 i obserwować kiedy pojawią się oznaki wyczerpywania trendu KT.
Ja jak zwykle dostanę sygnał zmiany trendu KT ze spadkowego na wzrostowy po dołku.
Inaczej się nie da ale oczywiście można próbować łapać dołki na podstawie wykresu godzinowego.
Na chwilę obecną Trend Średnioterminowy jest wzrostowy, więc spadki trzeba wykorzystywać do powiększania pozycji a nie ucieczki z papieru.
https://www.bankier.pl/forum/temat_re-getin-zmiana-trendu-kt,31615765.html