Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,58 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Pamiętacie hulajnogi?

Zgłoś do moderatora
Pytałeś o bankructwo,odpowiedziałem.
Wszyscy tu wiedzą,że trollujesz pod różnymi nickami.
Teraz pytasz o dochody?
Nie masz najmniejszego pojęcia o przepisach i nie rozróżniasz spółki giełdowej od spółki cywilnej.
Podszkol się i wówczas będziesz wiedział,że dochody spółki cywilnej nie podlegają obowiązkowi raportowania dochodów,w przeciwieństwie do spółki giełdowej.Poszukiwania zacznij od sprawdzenia czy spółka widnieje w rejestrze długów.
Do roboty i daj znać jak coś znajdziesz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BRASTER -4,92% 0,58 2023-05-04 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.