Dnia 2020-04-03 o godz. 08:04 ~Inwestor napisał(a):
>
Nic nie musi poprostu bedzie dalej na NC Termo i GNV nie zadebiutuje predko na NC chyba ze kapitalizacja Termo bedzie min 50mln zl ok 1,5zl akcja, mi o GNV nie chodzi choc pewnie kupie bo tez maja fajne spoli w portfelu(6spolek w tym T2P) jak zadebutuje kiedys i bedzie niska cena to sie pewnie skusze, ale poki co Termo musi urosnac a potem sie zobaczy.. :)
To ty napisałeś, czy krasnoludki ?
link