Cena T2Pmusi byc min 1,5zl lub jak podpisza umowe z tymi cegielniami na ok 60mln zl i wiecej to tez moga sie ubiegac o notowanie termo na GPW i debiut GNV to wszystko nastapi tylko sie nieco opoznia, beda umowe na wieksze kwoty niz kapitalizacja bedzie zdziwieniu wielu tu, 2z to moze byc malo ale chciwy nie jestem i licze ze odkupie pozniej na korekcie i zwieksze pakiecik :)
Teraz mam 2 spolki tylko, T2P i Softblue od 2dni srednia 36gr a termo 40gr przez 2lata z 1zl na 40gr zszedlem usredniajac w dol :) - moga byc testy na corona virus na dniach na softblue bo maja w RN ludzi od tego i siedza w biotechnologi wiec sie nie otworzy przez kilka dni chyba ze na +150-400% jak hemp, medcamp itp, blirt, biomaxima, biomedlublin i wystrzeli tez na 2zl w kilka sesji zobaczymy co predzej urosnie termo, czy softblue. Chcalbym zeby softblue, bo wole dokupic i trzymac wiecej i trzymac dlugoterminowo termo2power, bo tu jest wiekszy potencjal jak dojda umowy na konkretne kwoty a od tego roku sie juz wkoncu zacznie po rozmowie z prezesem, z pgnig termika tez powinny juz w tym roku byc, przeciaga sie troche wszystko, ale cierpliwi na koncu zarobia tysiace % tu jak na columbus, novavis kupujac kiedy tez lataly po 20-40gr jak termo teraz a poszly na 10-20zl tu bedzie to samo :D