A dlaczego? Ja oceniam spółkę w stanie obecnym. Kosiński wysyłany, gnv sypie, emisja dla swoich po 10gr, brak umów od 3 lat a po drugiej stronie inwestor mówiący od kilku miesięcy o umowach a Ty mu wierzysz bardziej niż w fakty? Klupnij się w czoło.
Zmienia się fundamenty, będą umowy i zyski to pochwalę spółkę a Ty naucz się odróżniać naganiacze od merytorycznie piszących ludzi bo ja na swoje zdanie mam sporo argumentów a taki inwestor jedna zyczeniowa śpiewka o nadchodzących umowach. Odłączyć sobie bankiera i czytaj tylko komunikaty i raporty kwartalne to Ci się oczy otworzą bo widzę że slowo otuchy inwestora czy innych naganiacze jest dla Ciebie bardziej opiniotworcze od wynikow