Powiem wam co będzie. Kolejne umowy powinny wynieść kurs na jakieś 2zl jeszcze w tym roku oraz przejście T2P na GPW i debiut GNV. Przedłuży się conajwyzej do przyszłego roku z tymi debiutami, bo z tym się nie spieszy, ważne że cena termo będzie wysoko, bo formalności mogą potrwać, na GPW nie przejdą z dnia na dzień i muszą mieć 50mln kapitalizacji czy prawie na 2zl by się ubiegać o GPW.