Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: pamapol ciekawa spółka

Zgłoś do moderatora
Witam, witam !!!

Jakiś taki sentyment pozostał po pięknych wzrostach i zniesieniach :-) I mały pakiecik akcji też ale bardzo skromniutki. Była ekipa w tych fajnych chwilach :-) : Lucy, Pomorski i wielu innych. Ciekawe czy ktoś oprócz Nas jeszcze tu zagląda ????

PS: Coś się zaczyna dziać tak jak przy ostatniej konsolidacji więc warto chyba znowu dać do obserwowanych. A o emisji cicho i nic nie wiadomo. Czekają chyba na lepsze czasy i wyższe poziomy cenowe. Więc może może. Tylko te raporty takie skromniutkie aż serce boli :-P

Pozdrawiam nowy i stary akcjonariat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FOODHUB -0,43% 2,29 2026-05-18 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.