Ale to im wygeneruje realną kasę ( kredyty , obligacje / emisja )
DW tez weszło z obecna administracja w deal, ale jako nowy gracz, przejrzysty na rynku giełdowym. Dlatego obstawiam ze Palantir się przestraszył ( nie zakładam ze akurat DW - tam musi być tłok przy przetargach spory ) i liczy na wsparcie / uwiarygodnienie dla nowej administracji własnie poprzez giełdę.
Na szczęście w US nie następuje taka ### partyjna gra po wyborach jak w krajach post komuny ( teraz K@!Ma my) bo się im to nie opłaca i struktura stanowa na to nie pozwala - wiec jako DW mamy nogę wstawiona miedzy drzwi i próg;>