kawaler? bez zjecia na weekend? brzydka pogoda? kobitki mijaja duzym lukiem. nie ma z kim pogadac?
zacznij pisac pamietnik. moze ktos kiedys poczyta...chociaz nie wiem ...hahaha , hahaha w porownaniu do powiedzmy perypetii Tomka Sawyera wypada blado. Moze szkolka niedzielna przy parafii wykrzesalaby jak u Tomka fojerwerk pomyslow.
Chlopak, wyjdz do ludzi , poznaj kogos i nie epatuj ( przynudzaj) hahahami
Pykasz jednym paluchem w klawiature i bez problemu hahahujesz facetow , ktorym do piet nie dorastasz, oni ciezko haruja na cwokow ,ktorzy maja / mieli piec papierow i zostawiaja tego typu wydzieliny na forach by w ogole zaistniec.
hahaha