Jeśli chodzi o sam 2023 rok to faktycznie wypowiedź prezesa nie była aż tak optymistyczna.
Natomiast co do najbliższych kilku lat to widać dużo wyższy optymizm.
Choć faktycznie zaufania inwestorów pewnie nie będzie łatwo aż tak odbudować pokazując w krótkim terminie nie aż tak wysokie dynamiki.
Ale może chociaż będą w stanie pokazać jakieś nowe, duże kontrakty bo takich nie raportowali od dobrych kilku miesięcy.