Z tych codziennych pakietów wynika, że przynajmniej raz w tygodniu powinien ujawniać się kolejny inwestor z przekroczonym 5% progiem, a tu nic, trwa cisza, tylko batony ciągle śmigają płosząc leszcza.
Ano nic! Poczekamy, zobaczymy! Może się z tego jeszcze wykluje jakiś grubszy inwestor.