Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,46 zł , zmiana od tamtej pory: -6,74%

Re: oszustwa KNF w Getbacku !

Zgłoś do moderatora
Nie jestem specem ale jeśli było IPO tzn że KNF musiał wydać na nią zgodę. Zapewne wydał zgodę na podstawie procedur które firma musiała spełnić. To nie Lays że wrzucali kupon do paczek chipsów człowieku xD
Późniejsze działania spółki i komunikaty to już inna kwestia... Wchodziłeś w IPO to brałeś ryzyko na klatę... ile razy zarówno na Polskim ryneczku jak u na USA IPO to był piach ostry i kiszenie przez kolejne lata? nowy na giełdzie skuszony bajkami że to drugi kruk ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITEA 0,23% 0,43 2025-09-22 15:32:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.