Zgadzam się w 100 % z nht !!!
Z powodu wejścia małej ilości "nowych graczy" podbitka trwa kilka dni i dopóki spekuła nie zrealizuje swojego celu ( czyt. wyjścia z bankruta ) trwać będzie.
Kto lubi dużą dawkę adrenaliny połączoną ze stratą swojego kapitału zachęcam do BRANIA, ale ostrzegam OSTATNI GASI ŚWIATŁO !!!