moze i ja dodam swoje 3 grosze do tej wspaniałej dyskusji - osobiscie bardziej sklaniam sie ku wersji Pawła, trzymac techa w obecnej sytuacji to gra w rosyjska ruletke, ja juz swoje na nim zarobilem 3 razy DT po 7% wystarczy, ale trzyamc go przez noc nie zamierzam. jak maja nie wplacic po 270k (co wcale nie zmienia sytaucji ze tech jest bankrutem) to bedzie chociaz okazja aby znów jakis dzienny obrocic zrobic, jesli jakims cudem tech powstanie z kolam to zanim powroci on do 5zl to i tak zdazymy wskoczyc, 10 groszy rozwnicy nie robi. ja obecnie tech juz niem mam ale obserwuje , szczegolnie jutro moze ladnie pobujac i co nieco pourywac. stopy chociaz ustawiacie? ...chciwosc i strach...