Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,90 zł , zmiana od tamtej pory: 44,94%

Re: Ostrołenka

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-10-01 o godz. 21:22 ~Leszczyk napisał(a):
> Przecież właśnie grupy jadą z kursem w dół, żeby akcjonariusze, którzy nie są w tych grupach do nich się zapisywały. Na forum nawet baca co pasie owieczki, emeryt co powieści wypisuje na temat fantastycznej spółki i to wszystko prawda, ale jak naciągnęli nowych między 8 a 10 zeta, to teraz dopychają nimi kurs w dół. Ani jednej akcji w rynek. Napiszę jak zacznę im skubać, jeszcze za drogo.

Wmawiają, że jeszcze za drogo bo chcą zbić kurs, wystraszyć posiadaczy(może oddadzą) i nie stracić wiele akcji.
A później lekko w górę i po herbacie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -2,14% 11,45 2024-03-01 17:01:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.