PREZES Ja miałem na myśli związki zaw. Żeby nie pokazywać dobrej strony to zróbmy ponowny odpis na szkody górnicze lub cokolwiek i jesteśmy znów w bardzo złej sytuacji. Oczywiście nie można ciągnąć tego w nieskończoność. Ja dokupiłem przed chwilą do portfela i wystawiłem za wyższa. Pzdr