Dnia 2020-10-23 o godz. 13:38 tomaszbb napisał(a):
wiesz, a ja mam firmę odział ma w Hamburgu i filię w Hongkongu i handluję towarami via Chiny - Niemcy i wystawiam na allibabie , i korzystam z zendeska , nie ma lepszej aplikacji na świece. A tak na marginesie założyłeś rachunek w marcu i sądzisz że bajkowymi opowieściami kurs podciągniesz ?